Kinkealbum täis külaliste pilte ja emotsioone

Millal sa viimati päris fotot käes hoidsid või lahkusid ürituselt näpus värskelt valminud pildialbum, mis on täis kallite sõprade pilte ja emotsioone, kes sinuga koos just mõni hetk tagasi lõppenud õhtut jagasid?

 

Tänapäeval tehakse igal sammul pilte ja vaid imepisike osa neist jõuab reaalselt füüsilisel kujul vaataja näpu vahele. Päris album on aga hoopis teine tera: võtad selle kätte, lehitsed, vaatad pilte ja loed seal juures sõprade käsitsi kirjutatud armsaid tekstikesi. Digipilt kükitab samal ajal nukralt kuskil arvuti kõvakettal, konkureerides kümnete-tuhandete teiste piltidega, kes kõik igatsevalt ootavad, et nende omanik nad üks päev avaks.

 

Kui su sõbral, kallimal, lapsel või vanemal on üks tähtis üritus tulemas ja sa tahad, et kohe peo lõppedes oleks tal näpus üks eriline fotoalbum, mis sisaldab lähedaste emotsioonide ja lõbusaid pilte, siis kirjuta või helista mulle. Räägin siis juba täpsemalt, kuidas sellise albumi kokkupanek ja meisterdamine välja näeb.

 

Olen teinud erinevatel aastaaegadel nii tüdrukuteõhtu, pulma-aastapäeva, laste sünnipäevade kui ka pere-ürituste albumeid. Sobiva albumi võid ise välja valida, siinsed pildid on vaid illustratiivsed.

+372 5520406

Estonia

©2021 by Karu Stuudio